Autopotahy plní řadu důležitých funkcí – mohou sloužit k prodloužení kvality chráněných materiálů, zvýšení komfortu řidiče či regulaci teploty ve voze. Aplikovat je pak lze prakticky do všech běžně dostupných druhů osobních či nákladních automobilů. Ať už Váš vůz používáte pracovním či soukromým účelům, jsme schopni Vám nabídnout přesně to, co Vaše auto potřebuje. Pro výrobu našich potahů jsou používány kvalitní látky a materiály typu alcantary nebo odolné koženky zajišťující vysokou životnost. Nasazení nových autopotahů je snadné a zvládne jej opravdu každý. Na veškeré potahy prodeji na našem e-shopu se vztahuje zákonná záruka.

Vybrat si můžete vybrat několika kategorií:

  • Autopotahy na míru

Na míru přizpůsobené autopotahy si můžete zvolit dle konkrétního typu vozidla. Nabízíme Vám také zakázkové potahy pro jednotlivé varianty vozů (combi, sedan apod.). U těchto typů potahů je kladen důraz zejména na originální design přesným tvarováním. I přes vyšší pořizovací cenu převládají u tohoto typu autopotahů plusy nad mínusy.

  • Univerzální autopotahy

Výhodou univerzálních potahů je zejména levná pořizovací cena, která však nijak nesnižuje kvalitu výrobku. U některých typů vozů mohou však univerzální potahy omezit využití některých funkcí (např. airbagů či bezpečnostních pásů). Univerzální potahy lze na našem e-shopu sehnat v celé řadě barevných variant (černá, modrá, červená, růžová apod.)

  • Masážní autopotahy

U tohoto typu autopotahů je klíčovým prvkem zajištění maximálního komfortu řidiče při jednorázových i rutinních cestách. Masážní potahy jsou často vybaveny pohodlným čalouněním a prostor mezi výplní potahu navíc zajišťuje vzdušnost, což opět umocní příjemný pocit z jízdy.

  • Vyhřívané autopotahy

Vyhřívané potahy lze dostat jednoduchém i luxusním provedení. I přesto, že této kategorii potahů je klíčová zejména regulace teploty sedačky zajišťující distribuci tepla, vyhřívané potahy si stále udržují i svoji ochrannou funkci.

rychlé vyřízení vašich objednavek
Rychlé vyřízení vašich objednávek
Poradíme vám s výběrem zboží.
Lokální dodavatelé
Lokální dodavatelé
Sortiment máme po ruce. V oboru se pohybujeme dlouhodobě.
Zboží pro všechna auta
Zboží pro všechna auta
Máme řešení téměř pro 98% aut na českém trhu.
Každé zboží testujeme
Každé zboží osobně testujeme
Nabízíme pouze kvalitní a prověřené produkty.