Vrácení zboži

Kupující - Spotřebitel, má právo dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží a to bez udání důvodů. Takové právo se vztahuje na objednávky, u kterých je zboží zasíláno na adresu přepravcem stejně jako pro objednávky s osobním odběrem.

 Právo odstoupit od kupní smlouvy dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) se nevztahuje na objednávky, které byly objednány Kupujícím, který není spotřebitelem. Jedná se o objednávky, které byly pořízeny pro obchodní či podnikatelskou činnost (na faktuře je uvedeno IČO).

 Právo odstoupit od kupní smlouvy dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) se také nevztahuje na zakázkové výrobky tj. zboží, které bylo vyrobeno specificky na přání zákazníka, jako např. typové nebo luxusní autopotahy.

 Zboží lze vrátit pouze v kompletním, nepoužitém a nepoškozeném stavu v originálním obalu. Dle obchodních podmínek si Prodávající, společnost ORANGE CAR s.r.o. vyhrazuje právo na náhradu škody za případné poškození, nebo nekompletnost či nadměrné opotřebení vráceného zboží a o takto vzniklý nárok snížit vrácenou částku zpět Spotřebiteli.

 Do balíku prosím vložte kopii faktury s vyplněným formulářem pro vrácení zboží  odkaz ZDE s uvedením čísla účtu, na který vám bude následně zaslána finanční částka za vrácené zboží.

Pro zaslání zboží k nám (poštovné si hradí zákazník sám) můžete použít jakoukoliv přepravní společnost, která doručí zásilku přímo k nám na adresu.

Zásilku prosím zašlete na adresu :            ORANGE CAR s.r.o., (areál ČTK)

                                              Žirovnická 2389/1a, Praha 10 , 106 00

    Vracené zboží prosím neposílejte na dobírku. Takové zásilky nepřebíráme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení