Vrácení zboži

Kupující - Spotřebitel, má právo dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží a to bez udání důvodů. Takové právo se vztahuje na objednávky, u kterých je zboží zasíláno na adresu přepravcem stejně jako pro objednávky s osobním odběrem.

 Právo odstoupit od kupní smlouvy dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) se nevztahuje na objednávky, které byly objednány Kupujícím, který není spotřebitelem. Jedná se o objednávky, které byly pořízeny pro obchodní či podnikatelskou činnost (na faktuře je uvedeno IČO).

 Právo odstoupit od kupní smlouvy dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) se také nevztahuje na zakázkové výrobky tj. zboží, které bylo vyrobeno specificky na přání zákazníka, jako např. typové nebo luxusní autopotahy.

 Zboží lze vrátit pouze v kompletním, nepoužitém a nepoškozeném stavu v originálním obalu. Dle obchodních podmínek si Prodávající, společnost ORANGE CAR s.r.o. vyhrazuje právo na náhradu škody za případné poškození, nebo nekompletnost či nadměrné opotřebení vráceného zboží a o takto vzniklý nárok snížit vrácenou částku zpět Spotřebiteli.

 Do balíku prosím vložte kopii faktury s vyplněným formulářem pro vrácení zboží  odkaz ZDE s uvedením čísla účtu, na který vám bude následně zaslána finanční částka za vrácené zboží.

Pro zaslání zboží k nám (poštovné si hradí zákazník sám) můžete použít jakoukoliv přepravní společnost, která doručí zásilku přímo k nám na adresu.

Zásilku prosím zašlete na adresu :            ORANGE CAR s.r.o., (areál ČTK)

                                              Žirovnická 2389/1a, Praha 10 , 106 00

    Vracené zboží prosím neposílejte na dobírku. Takové zásilky nepřebíráme